"PROB-MET": Oferujemy panele ogrodzeniowe, łatwe w montażu posiadające estetyczny wygląd i znakomitą jakość. Przy produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz surowce wysokiej jakości. Nasze przedsiębiorstwo cieszy się już dziesięcioletnią tradycją, za cel bierze sobie profesjonalizm, rzetelność i zadowolenie Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy!

Firma "PROB-MET" istnieje na rynku już od 1999 roku, jako przedsiębiorstwo usługowo-handlowe. Jesteśmy producentem Ogrodzeń Panelowych ocynkowanych ogniowo, oraz ocynkowanych ogniowo + malowanych prodzkowo w obszernej gamie kolorów RAL. Oferujemy ogrodzenia z paneli systemowych (wysokość paneli zaczyna się od h = 100cm, 128cm, 157cm, 175cm, 200cm i odmurówka z betonowych płyt-prefabrykatów). Oferta obejmuje cały niezbędny materiał, transport i montaż.

W ofercie ogrodzenia z paneli, jak również z profila, bramy, furtki, montaż ogrodzeń, bram, furtek itp. Możemy wykonać ogrodzenie ozdobne z profila wg. wzoru klienta.

Panele ogrodzeniowe:

     

Zastosowanie:

Panele ogrodzeniowe stosowane są nie tylko przy ogrodzeniu obiektów przemysłowych, sportowych bądź rekreacyjnych, ale również przy ogrodzeniu terenów prywatnych, przydomowych. Przy użyciu siatek różnego typu wykonujemy zlecenia obejmujące wszelkiego rodzaju pojemniki, klatki dla zwierząt.

Wykonanie i elementy montażowe (kliknij na element, aby uzyskać więcej informacji):

:: Panel

:: Słupek

:: Obejma

:: Płyta betonowa

Ulotka z ofertą [zobacz]

W naszej ofercie znajdują się również:

- Bramy:

   

- Furtki:

   

- Kojce dla zwierząt

- Gabiony:

Kosze gabionowe tworzy się łącząc poszczególne kraty za pomocą spiral.

Główną zaletą ogrodzeń z gabionów jest łatwy i szybki montaż.

Systemy gabionowe łączą w sobie estetykę z wysoką wytrzymałością, dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów.

Produkujemy gabiony ogrodzeniowe w ogromnej gamie wymiarów. Możliwe grubości ogrodzenia zaczynają się już od 15 cm, co umożliwia instalację w miejscach, w których każdy fragment przestrzeni jest cenny. Dla tych, którzy mogą pozwolić sobie na zajęcie większej powierzchni polecamy potężniejsze kosze ogrodzeniowe, które sprawiają wrażenie jeszcze solidniejszych.

Zalety praktyczne gabionów:
- trwałość,
- szybki montaż,
- odporność na wandalizm,
- nie wymagają konserwacji,
- wysoka izolacyjność akustyczna.

Każdy gabion wyceniany jest indywidualnie drogą emaliową lub telefoniczną. Staramy się zaspokoić większość potrzeb klienta dotyczących gabionów.

     

 

- Maty zbrojeniowe (posadzkowe) o wymiarach 100mm x 200mm, oczko 10mm x 10mm:- Siatki do koszy UJC: